Aku vysavač 18V bez aku Makita DVC750LZX1
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku vysavač 18V bez aku Makita DVC750LZX1
- Aku vysavač použitelný s akumulátorem Li-ion 18V
- Univerzální vysavač vhodný pro suché i mokré vysávání nebo jako externí odsávání při připojení ke stroji
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Možnost regulace síly sání ve 2 stupních
- Funkce ofukování
- Nádoba 7,5 l
- Maximální síla sání 50 W
- Doba použití 35-70 min na jedno nabití akumulátoru BL1850B
- Vyjímatelný vodou omývatelný filtr třídy L
- HEPA filtr
- Funkce ofukování
- Ohebná hadice s praktickým držákem pro pohodlný transport
Rozsah dodávky
- Hadice (140G04-3)
- Filtr (162518-0)
- Hubice (458891-7)
- Úzká hubice (458919-1)
- Nosný popruh (199486-4)
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
Parametry
| Kapacita akumulátoru | Bez akumulátoru |
| Model | Makita DVC750LZX1 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Objem nádoby | 7,5 l |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Rozměry | 418x251x278 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 4 kg |
| Max. průtok vzduchu | 1,6 m3/hod |
| Záruka | 3 roky |
Zatím žádné příspěvky














