Aku vysavač Bosch GAS 18V-10 L Professional - 18V, 6L, 4.7kg, bez akumulátoru a nabíječky (06019C6302)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku vysavač Bosch GAS 18V-10 L Professional
- Konstantní sací výkon po delší dobu díky Rotational Airflow Technology
- Snadná přeprava a manipulace – díky nízké hmotnosti, kompaktní konstrukci a rozhraní „Click & Clean“
- Široká škála použití díky bezsáčkovému provedení pro suché i mokré sání a velkému množství příslušenství
Technické údaje:
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4,7 kg |
| Nominální šířka sací hubice | 35 mm |
| Filtrační plocha | 2 375 cm² |
| Max. průtok vzduchu (turbína) | 34 l/s |
| Max. podtlak (turbína) | 115 mb |
| Objem zásobníku brutto | 10 l |
| Objem zásobníku netto | 6 l |
| Čistý objem nádržky na vodu | 6 l |
| Třída prachu – vysavač na suché a mokré sání | L |
| Třída prachu | L |
| Provozní doba 18 V | 4 min/Ah |
Rozsah dodávky:
- 1× hadice 1,6 m 2 608 000 658
- 1× trubkové koleno 2 608 000 659
- 3dílná sada odsávací hubice 2 608 000 660
- 1× štěrbinová hubice, 250 mm 2 608 000 661
- 1× plochý skládaný filtr 2 608 000 663
- 1× podlahová hubice 2 608 000 707
- 1× adaptér na elektrické nářadí 2 608 000 708
- 1× ramenní popruh 2 608 000 706
- 4dílná sada otočných koleček 2 608 000 705
- Kartonová krabice
Zatím žádné příspěvky














