Aku vyžínač Li-ion LXT 18V bez aku Makita DUR193Z
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku vyžínač Li-ion LXT 18V bez aku Makita DUR193Z
- Lehký a kompaktní vyžínač na akumulátory Li-ion 18V LXT
- Ideální pomocník zejména při vyžínání v blízkosti překážek (stromy, obrubníky atd.)
- Optimální vyvážení stroje
- Možnost nastavení délky hřídele 1248-1436 mm
- Možnost nastavení sklonu vyžínání v peti polohách
- Možnost nastavení úhlu vyžínání v rozsahu 180°
- Indikátor stavu nabití akumulátoru
- Nový tvar rukojeti pro přesnou a bezpečnou práci
- Poloautomatická strunová hlava - doplnění struny po klepnutí do země
Rozsah dodávky
- Poutko na šňůru (127508-0)
- Strunová hlava (191Y39-5)
- Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky
Parametry
| Kapacita akumulátoru | Bez akumulátoru |
| Model | DUR193Z |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Rozměry | 1248x265x358 mm |
| Šířka záběru | 26 cm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 2 / 2,6 kg |
| Otáčky na prázdno | 7800 /min |
| Záruka | 3 roky |
Zatím žádné příspěvky














