DeWALT DCH263N 18V/3,1J AKU kombinované kladivo 3,1kg, bez AKU a nabíječky
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
POPIS:
- Režim zastavení otáčení pro nenáročné sekání sádrových povrchů, obkladů a omítek a režim zastavení rázů pro vrtání pouze do dřeva a kovu
- Bezuhlíkový motor s baterií 18 V XR Li-Ion s velkou kapacitou 5,0 Ah
- Ideální pro vrtání děr pro kotevní a upevňovací šrouby do betonu, cihel a zdiva s průměrem od 4 do 28 mm
- Kompaktní, lehká a ergonomická konstrukce zaručuje vyšší komfort a podporu při provádění dlouhodobých pracovních úkonů.
- Jasné světlo LED diodové svítilny se zpožďovací funkcí zlepšuje viditelnost.
- Řada Perform & Protect: malé vibrace 9,1 m/s², minimalizace únavy uživatele
- Aktivní regulace vibrací
- Lze propojit s odsáváním prachu
STANDARDNÍ VÝBAVA:
- Multipoziční přídavná rukojeť
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - |
| Otáčky naprázdno | 0-1165 ot./min |
| Energie rázu ( EPTA/2009 ) | 3,0 J |
| Úderů/min | 0-4300 ú/min |
| Držák nástrojů | SDS-Plus |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 28 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Max. průměr otvoru [beton] | 28 mm |
| Hmotnost s bateriemi | 3,3 kg |
Zatím žádné příspěvky














