DeWalt DCH133NT
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku kombinované kladivo 18V DeWALT DCH133NT
• Bezuhlíkový motor a baterie XR Li-Ion zaručuje kladivu delší pracovní výkon
• Režim zastavení otáčení umožňuje provádění lehkých sekacích prací a vypnutí příklepu umožňuje vrtání prováděné poue do dřeva a kovu
• Ideální pro vrtání kotevních a montážních otvorů do betonu, cihel a zdiva s průměrem od 4 do 26mm.
• Silný úderový mechanismus s energií úderů 2,6 Joule.
Rozsah dodávky
• Háček na řemen
• nastavitelná boční rukojeť
• Kufr TSTAK
• dodáváno bez akumulátorů a nabíječky.
Prodlužte si záruku s MYDEWALT
MYDEWALT poskytuje nejlepší kvalitu – odolnost, bezpečnost i snadnou obsluhu. Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky: MyDEWALT.
Parametry
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | Bez |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 1550 |
| Frekvence příklepu (min-1) | 5.680 |
| Max. energie příklepu | 2,6 J |
| Upínání nástrojů | SDS-plus |
| Max. průměr vrtání, dřevo | 26 mm |
| Max. průměr vrtání, beton | 13 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel | 30 mm |
| Aku | Bez Aku / kufr |
| Hmotnost | 2,3 kg |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Zatím žádné příspěvky














