Makita DCL284FZ Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Externí sklad | skladem |
Detailní popis produktu
- Univerzální bezsáčkový aku vysavač použitelný s akumulátory Li-ion 18V LXT
- Silný a spolehlivý bezuhlíkový motor
- Výrazně zvýšená síla sání - 125 W
- Maximální podtlak 18 kPa
- Maximální průtok vzduchu 1,2 m3/min
- Velká nádoba na prach 730 ml
- Elektronický vypínač s možností nastavení 4 intenzit 20/45/70/125 W
- Velmi tichý chod a nízké vibrace
- LED osvětlení pracovní plochy
- Indikátor vybití akumulátoru
- Aretace/úchyt trubky vysavače
- Pogumovaná rukojeť
- Dodávka bez akumulátorů, nabíječky a kufru
Příslušenství
-
- Podlahová hubice (127827-4)
- Úzká hubice (413859-0)
- Trubka (459356-2)
- Držák trysky (459355-4)
- Filtr (459325-3)
- Předfiltr (458467-0)
Parametry produktu:
| Hmotnost: | 1 kg |
|---|---|
| Sortiment: | 01 |
| Akumulátor: | Li-ion 18V |
| Doba použití/akumulátor: | 8-38 min s BL1830B |
| Max. průtok vzduchu: | 1,2 m3/min |
| Podtlak: | 18 kPa |
| Síla sání: | 20-125 W |
| Hmotnost: | 1 / 1,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 1100/503 x 113 x 155 mm |
Zatím žádné příspěvky














