201135 rychlonabíječka TCL 6
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Rychlonabíječka Festool TCL 6
Rychlonabíječka Festool TCL 6 přináší vždy aktuální informace díky LED ukazateli.
- Nářadí je rychle připravené k použití díky rychlonabíječce Festool TCL 6 pro lithium-iontové akumulátory (kromě CXS/TXS)
- Vždy aktuální informace: LED ukazatel pro zobrazení zbývající doby nabíjení a stavu nabití
- Účelné uložení: prostorově nenáročné a bezpečné navíjení kabelu okolo krytu
- Jednoduché upevnění na stěnu díky oválným otvorům na zadní straně
Parametry
| Model | Festool TCL 6 |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Nabíjecí proud | 6,0 A |
| Napájecí napětí | 230 V |
Zatím žádné příspěvky














