Rychlonabíječka pro 10,8V baterie FLEX
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Pro nabíjení akumulátorů 10,8 V. S LED ukazatelem stavu dobíjení, vysokým stupněm přenosu energie a nízkou spotřebou, s otvory pro zavěšení. Doba nabíjení asi 40 min. pro 2,5 Ah, asi 55 min. pro 4,0 Ah akumulátory.
| Hmotnost | 0,52 kg |
|---|---|
| Vstupní napětí | 230 V |
| Nabíjecí proud | 12,6 A |
| Možnost montáže na stěnu | Ano |
| Displej s průběhem nabíjení | Ano |
| Jednotka balení | 1 Ks |
Zatím žádné příspěvky














