Odstraňovač plevele WRE 18-55 Battery 1.445-244.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Odstraňovač plevelů WRE 18-55 umožňuje šetrné odstraňování plevelů. V kombinaci s výkonným motorem a vysokou rychlostí otáčení kartáče zajišťuje nastavitelná hlava kartáče s vysoce účinnými nylonovými štětinami, že suchý mech a plevel lze bez námahy odstranit z tvrdých povrchů. Kromě toho je možné pomocí nového zamykacího systému jednoduše vyměnit kluziště. Ergonomický design odstraňovače plevelů zajišťuje, že s ním bude pracovat pohodlně, aniž byste museli procházet po zemi. Baterie a nabíječka baterií nejsou součástí dodávky.
Baterie není součástí.


Technické specifikace
| Zařízení na baterii | 1 |
| Platforma baterie | 18 V Platforma baterie |
| Počet otáček kartáčů | 2300 – 2800 rpm |
| Průměr kartáče | 180 mm |
| Materiál štětin | Nylon |
| Typ baterie | Lithium-iontová baterie |
| Napětí | 18 V |
| Výkon na jedno nabití baterie | max. 15 (2,5 Ah) / max. 30 (5,0 Ah) m² |
| Provozní doba na jedno nabití baterie | cca 15 (2,5 Ah) / cca 30 (5,0 Ah) min |
| Hmotnost bez příslušenství | 2.85 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 4.165 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 1320 x 230 x 380 mm |
Funkce
Inovativní nylonový kartáč
- Speciálně seřízené nylonové štětiny a vysoká rychlost otáčení kartáčem pro povrchové odstranění suchého mechu a plevelů.
Asistence blízkosti
- 360 ° rotační polokoule podporuje optimální pracovní polohu bez námahy.
Výměna štětin bez použití nářadí
- Pro snadnou výměnu opotřebovaného ostří.
Hliníková teleskopická tyč
- Umožňuje vzpřímenou pracovní polohu pro uživatele různých výšek.
Výkyvná čisticí hlava
- Úhly lze individuálně nastavit tak, aby vyhovovaly různým situacím čištění a uživatelům různých výšek.
Ergonomická rukojeť
- Komfortní držení těla při práci šetrné k zádům.
Smyčka pro zavěšení zařízení integrovaného do rukojeti
- Pro snadné skladování/zavěšení.
18 V Kärcher Battery Power bateriová platforma
- Zaručuje maximální mobilitu a flexibilitu.
Charakteristické znaky a výhody

Inovativní nylonový kartáč
Speciálně seřízené nylonové štětiny a vysoká rychlost otáčení kartáčem pro povrchové odstranění suchého mechu a plevelů.
Asistence blízkosti
360 ° rotační polokoule podporuje optimální pracovní polohu bez námahy.
Výměna štětin bez použití nářadí
Pro snadnou výměnu opotřebovaného ostří.
Rozsah dodávky
- Hliníková teleskopická tyč
- Svazek štětin, 2
- Závěsné oko
- Parkovací poloha
- Bezpečnostní vypínač
- Ochrana proti postříkání
- Varianta, Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Aplikace
- Mech
- Plevel
- Kamenné povrchy
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














