DeWALT DCF900NT 18V AKU rázový utahovák, bez aku a nabíječky, Tstak
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis
• Výkonný motor chlazený ventilátorem
• 3 rychlosti a nastavení kroutícího momentu
• Jasné světlo Led diody
• Špičkový kroutící moment 1625 Nm pro uvolnění zatuhlých šroubů
Rozsah dodávky
• Aku rázový utahovák
• kufr DeWALT TSTAK
• Baterie a nabíječka jsou prodávány samostatně
Prodlužte si záruku s MYDEWALT
MYDEWALT poskytuje nejlepší kvalitu – odolnost, bezpečnost i snadnou obsluhu. Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky: MyDEWALT.
Specifikace
| Parametry | |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | Bez |
| Aku | Bez Aku / TSTAK |
| Max. krouticí moment (Nm) | 950 |
| Stupně krouticích momentů | 3 |
| Max.trhací moment (Nm) | 1625 |
| Upínání nástrojů | Čtyřhran 1/2"s poj. kuličkou |
| Frekvence příklepu (min-1) | 2.400 |
| Průměr šroubů | M 20 |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 400 |
| Otáčky 2. chod (ot/min) | 1200 |
| Otáčky 3. chod (ot/min) | 1900 |
| Výkon | 610 W |
| Rozsah krouticího momentu, 1. stupeň (Nm) | 135 |
| Rozsah krouticího momentu, 2. stupeň (Nm) | 400 |
| Rozsah krouticího momentu, 3. stupeň (Nm) | 950 |
| Hmotnost | 2,62 kg |
*ilustrační foto, obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Zatím žádné příspěvky














