Bezuhlíková aku řetězová pila Makita DUC357ZX3 - 18V LXT, 35cm, 3/8", 3.4kg, bez akumulátoru a nabíječky
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Bezuhlíková aku řetězová pila Makita DUC357ZX3
- Silná aku pila fungující na akumulátor Li-ion 18V
- Nová konstrukce nabízí výrazně vyšší kroutící moment umožňující vysoké zatížení při práci
- Speciální bezuhlíkový motor
- Bezpečnostní vypínač s funkcí automatického vypnutí při nečinnosti
- Technologie XPT umožňující použití stroje v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Beznástrojová výměna řetězu
- Řetězová a motorová brzda
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci
Technické údaje:
| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Rychlost řetězu | 7,7 m/s |
| Délka řezu | 35 cm |
| Rozteč řetězu | 3/8 " |
| Drážka | 1,1 mm |
| Hmotnost | 3,4 / 4,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 762 x 214 x 234 mm |
Rozsah dodávky:
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
- Pilový řetěz (191H02-6)
- Lišta 350 mm (191G16-9)
- Kryt lišty (413G23-5)
Zatím žádné příspěvky















