DUC254Z Aku řetězová pila Li-on 18V, bez aku
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Kompaktní jednoruční pila ideální k prořezávání větví nebo pracím ve výškách
- Speciální bezuhlíkový motor zaručující extrémní rychlost řezu
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Možnost přepnutí rychlosti standard/rychlá
- Velmi nízká hmotnost, dokonalé vyvážení stroje
- Automatické mazání řetězu s možností regulace
- Uchycení lišty pomocí šroubu
- Řetězová a motorová brzda
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci
- Možnost uchycení na integrovaný háček
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
Příslušenství
-
- Pilový řetěz (199075-5) - 191H00-0
- Lišta 250 mm (161846-0) - 191G14-3
- Kryt lišty (458501-6)
- Kombinovaný klíč (782023-7)
- Taška na nářadí (831304-7)
Parametry produktu:
| Hmotnost: | 2.8 kg |
|---|---|
| Sortiment: | 01 |
| Akumulátor: | Li-ion18 V |
| Rychlost řetězu: | 0-24 m/s |
| Délka řezu: | 25 cm |
| Rozteč řetězu: | 3/8 " |
| Drážka: | 1,1 mm |
| Hmotnost: | 2,8 / 3,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 258 x 184 x 191 mm |
Zatím žádné příspěvky














