DUC407ZX3 aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 18V bez aku Z
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Silná aku pila fungující na akumulátor Li-ion 18V
- Nová konstrukce nabízí výrazně vyšší kroutící moment umožňující vysoké zatížení při práci
- Speciální bezuhlíkový motor
- Bezpečnostní vypínač s funkcí automatického vypnutí při nečinnosti
- Technologie XPT umožňující použití stroje v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Beznástrojová výměna řetězu
- Řetězová a motorová brzda
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
Rozsah dodávky
- DUC407ZX3
- Pilový řetěz (191H03-4)
- Lišta 400 mm (191G17-7)
- Kryt lišty (413G21-9)
Parametry
| Délka řezu | 40 cm |
|---|---|
| Drážka | 1,1 mm |
| Hmotnost | 3,5 / 4,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 796 x 214 x 234 mm |
| Rozteč řetězu | 3/8 " |
| Rychlost řetězu | 7,7 m/s |
Návod(pdf, 1.1 MB)
Zatím žádné příspěvky














