Makita DUC306ZB aku řetězová pila, bez aku
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Nejen na zahradní techniku můžete využívat baterie z řady strojů LXT, ale také pro dalších více než 230 strojů !
- Velmi silná pila s vysokou rychlostí řezu fungující na dva akumulátory Li-ion 18V LXT
- Speciální bezuhlíkový motor zaručující extrémní rychlost řezu
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Možnost přepnutí rychlosti standard/rychlá
- Velmi nízká hmotnost, dokonalé vyvážení stroje
- Automatické mazání řetězu s možností regulace
- Uchycení lišty pomocí šroubu
- Řetězová a motorová brzda
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci
- Možnost uchycení na integrovaný háček
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
Obsah balení
- Pilový řetěz (528092646)
- Lišta 300 mm (442030661)
- Kryt lišty (419289-3)
- Kombinovaný klíč 13/19 (782037-7)
Parametry
| Délka řezu | 30 cm |
|---|---|
| Drážka | 1,3 mm |
| Hmotnost | 3,4/4,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 270 x 204 x 237 mm |
| Rozteč řetězu | 3/8 " |
| Rychlost řetězu | 20 m/s |
Zatím žádné příspěvky














