Starter kit Battery Power+ 36/60 2.445-071.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Zaručuje nepřetržitou práci se všemi stroji na platformě 36 V Battery Power + Battery: naše Kärcher Battery Power + 36/60 Starter Kit se skládá z rychlé nabíječky 36 V a 2 výkonných 36 V / 6,0 Ah baterií s inovativní technologií v reálném čase. Díky vysoce výkonné funkci rychlého nabíjení může být jedna z baterií plně nabita, zatímco druhá se používá.
Technické specifikace
| Platforma baterie | 36 V Platforma baterie |
| Doba nabíjení baterie s rychlonabíječkou | 44: 68 min (80 %) / (100 %) |
| Nabíjecí proud | 6 A |
| Napájecí zdroj pro nabíječku baterií | 100 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Hmotnost | 4.278 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 4.859 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 255 x 180 x 230 mm |
Charakteristické znaky a výhody
Inovativní Real Time Technology
36 V Baterie Kärcher Napájení + vyměnitelná baterie
Vysoce výkonná 36 V rychlonabíječka
- Kompatibilita
- Výkonné lithium-iontové články
- Ochrana proti stříkající vodě podle IP X5
- Extrémní robustnost
- Držák na stěnu
Funkce
Inovativní Real Time Technology
- Integrovaný LCD displej kdykoli zobrazí zbývající dobu chodu, zbývající dobu nabití a stav nabití.
36 V Baterie Kärcher Napájení + vyměnitelná baterie
- Kompatibilní se všemi 36 V bateriovýmii platformami Kärcher Battery Power +.
- Kompatibilní se všemi 36 V bateriovýmii platformami Kärcher Battery Power +.
Vysoce výkonná 36 V rychlonabíječka
- Umožňuje krátkou dobu nabíjení.
Kompatibilita
- Kompatibilní se všemi 36 V vyměnitelnými bateriemi Kärcher Battery Power +.
- Kompatibilní se všemi 36 V vyměnitelnými bateriemi Kärcher Battery Power +.
Výkonné lithium-iontové články
- Zaručují konstantní výkon a zabraňují samovybíjení a memory efektu.
Ochrana proti stříkající vodě podle IP X5
- Bezpečná ochrana při používání se stříkající vodou.
Extrémní robustnost
- Obaly na baterie Kärcher jsou extrémně odolná proti nárazům.
Držák na stěnu
- Pro čisté umístění nabíječky na stěnu.
Rozsah dodávky
- Nabíječka baterií, 36 V rychlonabíjekča (1 ks)
- Baterie, 36 V / 6,0 Ah baterie Power (2 ks)
Zatím žádné příspěvky

















