Aku svítilna DCL074-XJ - 18V, 5000lm, 3.8kg, bez akumulátoru a nabíječky
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
MOŽNOST PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY NA AKU STROJ ZDE:
Aku svítilna DeWALT DCL074-XJ
Technické údaje:
| Bluetooth: | ano |
| Třída ochrany: | IP 54 |
| Typ akumulátoru: | Verze dodávaná bez akumulátoru |
| Způsob osvětlení: | Ploché - 360° |
| Barva světla: | 4000 K |
| Kufr: | ne |
| Typ žárovky: | LED |
| Balení: | kartonová krabice |
| Svítivost: | 5000 lm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (s bateriemi): | 3.8 kg |
Rozsah dodávky:
- bez akumulátoru a nabíječky
Zatím žádné příspěvky














