Aku úhlová bruska Dewalt DCG408N - bez aku a nabíječky
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- 18V BEZUHLÍKOVÝ MOTOR: Zvýšená efektivita a odolnost
- ELEKTRONICKÁ SPOJKA: Omezuje reakce zpětného rázu v případě sevření nebo zaseknutí
- KRYTY SE SÍŤOVINOU PROTI ÚLOMKŮM: Omezují nasávání prachu do motoru
- POGUMOVANÝ ÚCHOPNÝ POVRCH: Poskytuje lepší úchop a vyšší komfort
- BOČNÍ RUKOJEŤ: 2 polohy pro vyšší komfort a lepší ovladatelnost
- PÁDLOVÝ SPÍNAČ: Při uvolnění rukojeti se zastavuje pohon
Rozsah dodávky:
- boční rukojeť
- klíč na povolení kotouče
- ochranný kryt pro broušení
- ochranný kryt pro práci s rozbrušovacím kotoučem
- dodáváno bez baterie a nabíječky
- baleno v kartonové krabici
Parametry
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Hmotnost | 1,77 kg |
| Otáčky naprázdno | 9.000 min-1 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Výška | 147 mm |
| Délka | 310 mm |
Zatím žádné příspěvky















