Aku vrtací šroubovák 18V bez aku Bosch GSR 18V-60 C Professional 0 601 9G1 103
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku vrtací šroubovák 18V bez aku Bosch GSR 18V-60 C Professional
- Účinné: nejlepší výsledky – díky vysokému výkonu a přizpůsobení nastavení nářadí v aplikaci Toolbox
- Odolné: vyvinuto pro intenzivní použití – díky bezuhlíkovému EC motoru a robustnímu celokovovému sklíčidlu
- Ergonomické: pohodlné ovládání díky krátké hlavě a novému tvaru rukojeti
Rozsah dodávky
- KUFR L-BOXX
- 1/2 vložka do L-BOXX
- Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Parametry
| Kapacita akumulátoru | Bez akumulátoru |
| Model | Bosch GSR 18V-60 C Professional |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Krouticí moment | 60 Nm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 31 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 60 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 |
| Otáčky na prázdno | 0 – 600 / 0 – 1900 /min |
| Počet stupňů kroutícího momentu | 20+1 |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Rozměry | 173 x 248 mm |
| Rozsah sklíčidla | 1,5 / 13 mm |
| Záruka | 3 roky |
Zatím žádné příspěvky














