BDCDC18K1B aku vrtačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Popis produktu BLACK and DECKER BDCDC18K1B aku vrtačka
- velmi lehký a kompaktní aku vrtací šroubovák
- vynikající pro použití při práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorech
- správně ošetřovaný akumulátor LI-Ion technologie udrží v nabitém stavu až 80% kapacity po dobu min. 90 dní
- LED pracovní světlo pro osvětlení tmavých pracovních prostoru
- regulace optimálních otáček tlačítkovým spínačem
- snadná a rychlá výměna baterií
- protiskluzová měkká rukojeť pro větší komfort a bezpečnost
Součástí dodávky:
2x akumuátor Li-Ion 18 V 1,5 Ah, nabíječka 90 min. , kufr
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Hmotnost | 1,15 kg |
| Distribuce | CZ |
| Kapacita akumulátoru | 1,5 Ah |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kroutící moment | 10,3 / 30 Nm |
| Otáčky bez zatížení | 0 - 650 /min |
| Počet nastavitelných momentů | 11 |
| Sklícidlo | 1 - 10 mm |
| Model | B&D BDCDC18K |
Zatím žádné příspěvky














