CDM1141P - Aku vrtačka Li-ion 20V - 2.0Ah - 2 baterie
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Výhody:
- 2 baterie s indikátorem (články Samsung 2,0 Ah)
- ocelové sklíčidlo Jacobs
- 4-polový bez uhlíkový motor Mabuchi (Brushless motor)
- elektronická kontrola variabilních otáček
- Led osvětlení
Technická data:
| Akumulátor | 20 V, 2,0 Ah (Li-Ion) |
| Otáčky | 0 - 450, 0 - 1 700 /min. |
| Doba nabíjení | 1 hod. |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max průměr vrtání beton/kov/dřevo | 15, 13, 30 mm |
| Počet otáček | 0 - 8 250, 0 - 30 000 /min. |
| Max. utahovací moment | 50 Nm (21+1) |
| Levý a pravý chod | ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.1 kg |
| Čistá váha | 4.0 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














