CDM1158 - Aku vrtací šroubovák Li-Ion 20V, 2.0Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku vrtačka v plastovém kufru s jednou baterií (CDA1136) a nabíječkou (CDA1137)
Váhy:Aku vrtačka bez baterie: 0,8kg
Baterie CDA1136: 0,3 kg
Nabíječka CDA1137: 0,36 kg
doba nabíjení 2 Ah baterie je 60 minut.
Technická data:
| Akumulátor | Li-Ion 20V, 2.0 Ah |
| Kapacita sklíčidla | 0,8 - 10 mm |
| Nastavení momentu | 17 poloh + režim vrtání |
| Otáčky naprázdno - poloha 1 | 0 - 350 /min. |
| Otáčky naprázdno - poloha 2 | 0 - 1300 /min. |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.1 kg |
| Čistá váha | 1.5 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














