DDF485RTJ bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/2x5,0 Ah,Makpac
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vrtací šroubovák s bezuhlíkovým motorem umožňujícím delší práci na jedno nabití akumulátoru
- Během práce má bezuhlíkový motor výrazně nižší teplotu a stroj je tam možné použít i při náročných aplikacích
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Kompaktní stroj s nízkou hmotností
- Dvourychlostní celokovová převodovka
- Velký elektronický vypínač pro pohodlnou práci
- LED osvětlení pracovní plochy
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
Součást dodávky
- DDF485
- Makpac (821550-0)
- Vložka Makpacu (837916-4)
- 2 ks akumulátoru BL1850B (197280-8)
- Rychlonabíječka DC18RC (195584-2)
- Háček (346317-0)
- Šroub M4x12 (251314-2)
Parametry
| Akumulátor | Li-ion 18 V / 3,0 Ah |
|---|---|
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Napětí akumulátorů | 18V |
| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 500 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 1.900 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV) | 169 x 78 x 255 mm |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 50 / 25 Nm |
| Výkon do dřeva O | 38 mm |
| Výkon do oceli O | 13 mm |
Zatím žádné příspěvky














