DF333DSAE Aku šroubovák Li-ion 12V/2,0Ah CXT
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Lehký a kompaktní vrtací šroubovák
- Nová konstrukce převodovky zabraňuje výkyvům sklíčidla
- Vrtání + utahování s možností nastavení v 20 stupních
- Motorová brzda, elektronika a mechanická 2-rychlostní převodovka
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Doba nabíjení 30 minut
- Součástí dodávky jsou 2 akumulátory a nabíječka
- Příslušenství
- Transportní kufr (821661-1)
- 2 ks akumulátoru BL1021B (197396-9)
- Nabíječka DC10SB (197363-4)
- Háček (346909-5)
- Rychlosklíčidlo (763228-8)
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Parametry produktu:
| Hmotnost: | 1.2 kg |
|---|---|
| EAN: | 0088381872577 |
| Akumulátor: | Li-ion 12 V / 2,0 Ah |
| Otáčky naprázdno na 1. převod: | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod: | 0 - 1.700 min-1 |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký): | 30 / 14 Nm |
| Vrtací výkon (ocel/dřevo O): | 10 / 21 mm |
| Rozsah upínání sklíčidla: | 0,8 - 10 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 179 x 66 x 212mm |
Zatím žádné příspěvky














