Makita DDF482Z aku vrtací šroubovák Li-ion 18V bez aku
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Li-ion akumulátor se systémem nabíjení Makstar
- Doba nabíjení 36 minut pro akumulátor s kapacitou 4,0 Ah
- Vrtání nebo šroubování
- Jednodílné rychloupínací sklíčidlo
- 2-rychlostní planetová převodovka s kovovými převody
- Elektronický vypínač, motorová brzda, L/P chod
- Ergonomicky tvarovaná progumovaná rukojeť
- LED osvětlení pracovní plochy
- Elektronická ochrana akumulátoru
- Balení je bez akumulátoru a nabíječky, kartonová krabice
Parametry
| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátorů | 18V |
| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 600 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 1.900 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV) | 185 x 79 x 249 mm |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 62 / 36 Nm |
| Výkon do dřeva O | 38 mm |
| Výkon do oceli O | 13 mm |
Zatím žádné příspěvky














