Makita DDF489Z aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Silný vrtací šroubovák
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Kompaktní stroj s nízkou hmotností
- Dvourychlostní celokovová převodovka s hliníkovým krytem
- Velký elektronický vypínač pro pohodlnou práci
- Jednodílné rychlosklíčidlo
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Možnost nastavení utahovacího momentu v 21 stupních
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
Rozsah dodávky
- DDF489Z
- Kryt akumulátoru (450128-8)
- Šroub M4x12 (251314-2)
- Háček (346317-0)
- Dodáváno bez aku baterií a nabíječky
Parametry
| Hmotnost | 1,5 / 2,1 kg |
|---|---|
| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 550 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 1.800 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV) | 172 x 81 x 213 mm |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 73 / 40 Nm |
| Výkon do dřeva O | 38 mm |
| Výkon do oceli O | 13 mm |
Ke staženíNávod(pdf, 439.8 kB)Info o stroji(pdf, 351.7 kB)Rozkres(pdf, 702.3 kB)
Zatím žádné příspěvky














