Metabo BS 18 LT BL + 2x4,0 Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis
- Novinka v LT řadě, která se vyznačuje dokonalou ergonomií, vyvážeností a nízkou váhou
- Nový bezuhlíkový motor vyznačující se vysokým výkonem a maximální efektivitou
- Motor je chráněn proti prachu a zároveň zajišťuje maximální použití
- Rychlý postup práce díky vysokým a konstantním otáčkám
- Celková délka je 177 mm (o 22 mm kratší než původní BS 18 LT )
- Spona na opasek pro komfort při práci plus držák bitů
- Nové LED diodové osvětlení pracovního místa
- Elektronika Variospeed (V)
- 23 nastavitelných točivých momentů
- Otočný člen pro nastavení vrtání a šroubování pro snadnou změnu
- Pravý a levý chod stroje
- Třístupňová planetová převodovka
- Nová jednoduchá a rychlá výměna akumulátorového článku
- Dodáváno v kufru včetně nabíječky a 2 ks akumulátorů
Rozsah dodávky:
- kufr
- Nabíječka ASC 30-36 V
- 2x akumulátor 18V 4,0 Ah Li-Power
- Spona na opasek
- Držák bitů
Specifikace
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Max. krouticí moment tvrdý | 60 Nm |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 600 |
| Otáčky 2. chod (ot/min) | 2100 |
| Max. průměr vrtání, dřevo | 38 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel | 16 mm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
Zatím žádné příspěvky














