POWERMAXX SSD 12 BL (601115500) AKUMULÁTOROVÝ RÁZOVÝ UTAHOVÁK 12V 2X2AH LI-ION; NABÍJEČKA SC 30; PLASTOVÝ KUFR
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
- Bezuhlíkový rázový utahovák s kompaktní konstrukcí pro univerzální a náročnou práci
- Metabo třída 12 V - lehké v ruce, silné při používání
- Robustní kryt převodu z hliníkového tlakového odlitku pro optimální odvod tepla a životnost
- Integrované LED osvětlení pracovního prostoru
- S praktickou sponou na opasek a držákem bitů, s možností zajištění vpravo nebo vlevo
- Akumulátorové články s indikací kapacity pro kontrolu stavu nabití
- Technologie Ultra-M: nejvyšší výkon, šetrné nabíjení a 3 roky záruka na akumulátorový článek
Standardní balení obsahuje: 1x rázový utahovák SSD 12 BL, 2 x akumulátorový článek Li-ion 2,0 Ah, nabíječka SC 30, celé dodáváno v kufru
| Napětí akumulátoru | 12 Volt |
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah Li-Power (Li-Ion) |
| Počet akumulátorů | 2 ks |
| Počet otáček na volnoběh | 0 - 2500 /min. |
| Max. počet příklepů | 4000 / min |
| Max. kroutící moment tvrdý | 140 Nm |
| Nastavení otáček / momentu | 2 stupně |
| Upínání nástroje | vnitřní šestihran 1/4" |
| Hmotnost vč aku článku | 1,0 kg |
Zatím žádné příspěvky














