SB 18 (602245560) Akumulátorová příklepová vrtačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Lehká kompaktní akumulátorová příklepová vrtačka s extrémně krátkou konstrukcí pro různorodé použití
- Příklepová funkce k vrtání do zdiva
- Integrované pracovní osvětlení pro nasvícení pracovního místa
- S praktickou sponou na opasek a zásobníkem bitů, s možností zajištění vpravo nebo vlevo
- S metaBOXem, inteligentním řešením pro přepravu a skladování
- Lze kombinovat se všemi 18voltovými akumulátorovými články a nabíječkami značek CAS: www.cordless-alliance-system.com
- Rozsah dodávky
- rychloupínací sklíčidlo, Spona na opasek a zásobník bitů, 2 akumulátorové články Li-Power (18 V/2,0 Ah), Nabíječka SC 30, metaBOX 145
Parametry
| Druh akumulátorových článků | Li-Power |
| Kapacita akumulátorových článků | 2 x 2 Ah |
| Max. počet příklepů | 24000 /min |
| Max. točivý moment měkký | 24 Nm |
| Max. točivý moment tvrdý | 48 Nm |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Nastavitelný točivý moment | 0.5 - 4.5 Nm |
| Počet otáček při volnoběhu | 0 - 450 / 0 - 1600 /min |
| Rozpětí sklíčidla | 1 - 10 mm |
| Ø vrtáku do oceli | 10 mm |
| Ø vrtání měkkého dřeva | 20 mm |
| Ø vrtání zdiva | 10 mm |
Zatím žádné příspěvky














