TD022DSE aku rázový šroubovák v tašce Li-ion 7,2V/1,5Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Otáčky naprázdno | 0 - 2.450 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 3.000 min-1 |
| Max. utahovací moment | 22 Nm |
| Standardní šroub | M3 - M8 |
| Upnutí / velikost vrtáku | Šestihran 1/4" |
| Akumulátor | Li-ion 7,2 V / 1,5 Ah |
| Hmotnost | 0,56 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 227 x 42 x 42 mm |
- Šroubování, příklepové šroubování a vrtání do dřeva a kovu
- Vysoký utahovací moment 25 Nm při hmotnosti pouhých 560g
- Zámek vřetena umožňuje použití stroje jako ručního šroubováku
- Přepínač L/P chodu
- LED osvětlení pracovní plochy
- Motorová brzda
- Doba nabíjení 30 minut s nabíječkou DC10WA
- V tašce se dvěma akumulátory a nabíječkou
Příslušenství
-
- Transportní taška (831276-6)
- 2 x akumulátor BL7015 ()
- Nabíječka DC07SA (194320-3)
- Pouzdro (168435-2)
Zatím žádné příspěvky














