WX371.10 - Aku příklepová vrtačka 20V, 2x 2.0Ah + kufr - PowerShare
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Balení obsahuje Aku příklepovou vrtačku WX371, 2x akumulátor 2.0Ah, nabíječku a kufr.
POWER-SHARE Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie!Technická data:
| Akumulátor | Ano - 2x |
| Otáčky | 0-4000,0-1500 /min. |
| Počet úderů | 0-6400/0-24000 /min. |
| Levý a pravý chod | ano |
| Max. utahovací moment | 40 Nm |
| Kapacita sklíčidla | 13 mm |
| Max. pr. Vrtání dřevo/ocel | 30/13 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.6 kg |
| Čistá váha | 4.6 kg |
Zatím žádné příspěvky














