WX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Li-Ion 20V, 85mm - bez akumulátoru - Powershare
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Základní příslušenství:
- Kotouč TCT
- vodítko pro podélné řezy
- adaptér na vysavač
- imbus
POWER-SHARE
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
Technická data:
| Akumulátor | není součástí stroje |
| Otáčky | 2400 /min. |
| Max. hloubka prořezu | 27 mm |
| Průměr řezného kotouče | 85 mm |
| Upínací otvor kotouče | 15 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.1 kg |
| Čistá váha | 2.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














