WX527 - Aku kompaktní ponorná pila 20V, 85mm, 1x2.0Ah - Powershare
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody:
- možnost ovládání jednou rukou
- odsávání prachu
- rychlé a snadné nastavení hloubky
- tlačítko zámku vřetene
Příslušenství:
- 1x akumulátor (WA3551)
- 1x nabíječka (WA3860)
- kotouč TCT
- vodítko pro podélné řezy
- adaptér pro vysavač
- imbus
Technická data:
| Akumulátor | 20 V, 2 Ah (Li-Ion) |
| Otáčky | 2 500 /min. |
| Max. hloubka řezu | 27 mm |
| Ø řezného kotouče | 85 mm |
| Upínací otvor kotouče | 15 mm |
| Hloubka řezu (dřevo) | 27 mm |
| Hloubka řezu (hliník) | 3 mm |
| Hloubka řezu (PVC) | 13 mm |
| Hloubka řezu (dlaždice) | 8 mm |
| Ocelový plech | 0,91 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 3.1 kg |
| Čistá váha | 3.0 kg |
Zatím žádné příspěvky
















