WX803 - Aku úhlová bruska Li-Ion 20V, 125mm - PowerShare
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Výhody:
- dvoupolohová rukojeť
- snadno přístupný boční spínač
- rychloupínací systém krytu kotouče
Obsah balení:
- aku úhlová bruska
- brusný kotouč
- plochý klíč
- rukojeť
- nabíječka
- dva akumulátory
- kufr
Technická data:
| Otáčky | 8600 /min. |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Akumulátor | 20V, 2 Ah + 4 Ah (Li-Ion) |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Průměr upínacího otvoru | 22 mm |
Zatím žádné příspěvky














