Flex LW 1202 SN -PRCD FX 477788
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Proudový ochranný spínač PRCD: integrován v kabelu
- Mobilně použitelné bez dělícího trafa
- Přívod vody pod brusný nástroj: pro opracování žuly a mramoru za mokra
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Hřídel s keramickým povlakem pro optimální ochranu před opotřebením a oxidací
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1030 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1750 1/min |
| Upnutí mokrého nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 550 x 150 x 190 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
Parametry
| Výška | 200 |
|---|---|
| Šířka | 155 |
| Délka | 645 |
Zatím žádné příspěvky














