Bruska na parkety HT08
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Bruska na parkety Hiretech HT8
- Pásová bruska na dřevěné podlahy Hiretech HT8 je vysoce výkonná bruska, plně vyhovující předpisům o bezpečnosti práce.
- Umožňuje rychlou výměnu brusných pásů, zajišťuje vynikající kvalitu práce a je díky robustní konstrukci velmi odolná.
- Brousí podlahy z tvrdého i měkkého dřeva, parkety, korek i kompozitní materiály. Je určena i k odstraňování starých nátěrů, nerovností
- Vynikající kvalita provedené činnosti při mimořádné hospodárnosti,
- Rychloupínací mechanizmus umožňuje použití levnějších nelepených brusných pásů, Vhodné pro profesionální i domácí (amatérské) použití
Parametry:
| Příkon: | 560 W |
|---|---|
| Napětí: | 220 V/ 50 Hz |
| Hmotnost: | 44,0 kg |
| Šířka brusného pásu: | 200 mm |
| Rozměry brusného pásu: | 200 x 500 mm |
| Zrnitost brusného pásu: | 24 - 120 |
| Otáčky brusného válce: | 3.500 min-1 |
| Otáčky motoru: | 8.500 min-1 |
Zatím žádné příspěvky



















