HBS115 Kotouč diamantový brusný jednořadý
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 140 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnost | 0.2700 kg |
Diamantový brusný kotouč slouží k preciznímu opracování a broušení tvrdých materiálů (poróbeton, beton, keramika, cihly apod.). Broušení lze provádět za sucha i za mokra. Určeno pro použití v úhlových bruskách nebo brusky na beton.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 115 mm |
| Max. otáčky: 13200 ot/min |
| Použití: beton, keramika, cihla |
| Upínání: 22,2 mm |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














