HiKOKI 752805 Diamantový segmentový kotouč 230x22,2x7mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Specifikace
| Průměr kotouče | 230 x 22,2 mm |
| Použití dle materiálu | univerzální |
| Diamantový | ANO |
| Výška segmentu | 7 mm |
| Vnější průměr kotouče | 230 mm |
| Průměr otvoru | 22,2 mm |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Zatím žádné příspěvky














