Kotouč diamantový Goldenstar 180x2,6/10x22,23 mm Universal Laser
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Speciální konstrukce segmentů v kombinaci s otvory v ocelovém těle kotouče vytváří velmi dobrý chladící efekt a umožňuje použití těchto kotoučů za extrémních okolností. Má také pozitivní vliv na životnost kotouče. Tento kotouč je navrhntutý pro řezání
| typ: | Zirkonkorund - kulaté |
|---|---|
| použití: | beton, armovaný beton, tvrdý přírodní a umělý kámen, taška, tvrdý kabřinec |
| pro stroje: | úhlové brusky, řezače spár do 7,5 kW, benzínové rozbrušovací pily, kapovací pily |
| rozměry: | 180x2,6x22,23 mm |
| výška segmentu: | 10 mm |
Zatím žádné příspěvky














