Kotouč diamantový brusný HBL125 | 125x22,2mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 150 mm |
| Šířka | 133 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnost | 0.5400 kg |
Kotouč je určený k rychlému vyrovnávaní povrchů, odstranění zašlého povrchu a úběru materiálu. Velkou výhodou kotouče je vysoká účinnost broušení a dlouhá životnost.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 125 mm |
| Max. otáčky: 12200 ot/min |
| Použití: mramor, žula, cihla, zdivo, přírodní i umělý kamen |
| Upínání: 22,2 mm |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














