Kotouč diamantový brusný dvouřadý | 125x5x22,2mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 155 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hmotnost | 0.4400 kg |
Diamantové dvouřadé kotouče jsou ideální pro broušení tvrdých materiálů (mramor, žula, kamen apod.). Určeno pro použití v úhlových bruskách. Kotouč je možný použit pro práci za sucha i za mokra.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 125 mm |
| Počet segmentů: 20 |
| Výška segmentu: 5 mm |
| Max. otáčky: 12200 ot/min |
| Použití: beton, kamen,cihly, mramor, žula apod. |
| Upínání: 22,2 mm |
| Hmotnost: 0,4 kg |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














