Kotouč diamantový turbo (řezný/brusný) | 115x2,0x10/20x22,2 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Detailní popis produktu
Diamantový hybridní kotouč je určen k řezání nebo broušení tvrdých stavebních materiálů, jako jsou kámen, keramika, obklady apod. Výhodou je vysoká odolnost proti opotřebení díky použití kvalitních diamantových zrn.
Parametry produktu:
| Hmotnost: | 0.1 kg |
|---|---|
| Průměr: | 115 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Použití: | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání: | 22,2 mm |
Zatím žádné příspěvky














