XTLINE Kotouč diamantový brusný segmentový | 150x22,2 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Diamantový segmentový brusný kotouč je ideální pro broušení tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, cihly, mramor, žula, kámen apod. Určeno pro použití v úhlových bruskách. Kotouč s jednou řadou velkých segmentů nabízí rychlý úběr materiálu při vyšší hrubosti výsledného povrchu.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 150 mm |
| Max. otáčky | 10000 ot/min |
| Počet segmentů | 7 |
| Výška segmentu | 5 mm |
| Použití | beton, cihly, mramor, žula, zdivo, přírodní i umělý kámen aj. |
| Upínání | 22,2 mm |
*Ilustrační obrázek
Zatím žádné příspěvky














