XTLINE Plynová opalovací souprava | 60 mm 58 kW + hadice 5 m
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Opalovací plynová souprava na Pb slouží k opalování a tepelně-mechanickému odstraňování starých nátěrových hmot, nahřívání různých druhů asfaltových a jiných izolačních materiálů při pokládce, opalování a povrchové ochraně dřevěných trámů, hranolů a desek a mnoha dalším využitím, které jsou v souladu s bezpečnostními pokyny pro práci s opalovací soupravou. Součástí balení jsou 60mm nástavec, 5m plynová hadice, servisní klíč a redukční ventil.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Výkon | 58 kW |
| Průměr hořáku | 60 mm |
| Teplota plamene | 1850°C |
| Spotřeba plynu | 4100 g/hod |
| Délka hadice | 5 m |
| Vstup | 3/8" |
| Výstup | 3/8" |
| Součást balení | nástavec, hadice 5 m, klíč, regulátor tlaku |
Zatím žádné příspěvky














