534105 Kleště na vnější pojistné kroužky, červená / šedá, 125 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Přesné hroty odolné proti skluzu
- Drop kované
- Materiál: chrom vanad
Technické údaje
| Číslo dílu | 534105 |
| váha předmětu | 95,3 g |
| rozměry produktu | 32 x 10 x 7 cm |
| Číslo modelu položky | 534105 |
| Velikost | 125 mm |
| Barva | Červená / šedá |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Počet kusů | 1 |
| Měřící systém | Metrický |
| Zahrnuté komponenty | Kleště na pojistné kroužky |
Zatím žádné příspěvky














