COMPRECISE kompresor hobby červený H2/25V s olejovou náplní rychloběžný
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Technické parametry
| Příkon | 1500 W |
| Otáčky | 2800 /min. |
| Objem vzdušníku | 25 l |
| Max.tlak | 8 bar |
| Nasávané množství vzduchu | 222 l/min. |
| Napětí | 230 V / 50 Hz |
| Hmotnost | 24 kg |
Doporučený olej RENOLIN SC 32
Zatím žádné příspěvky














