CRM1055 - Mini kompresor 12V (autozásuvka)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Jednopístový kompresor Ferm CRM1055.Technická data:
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 30 W |
| Přívod vzduchu | 12 l/min. |
| Max. výstupní tlak | 10 bar |
| Počet pístů | 1 |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.6 kg |
| Čistá váha | 0.6 kg |
Zatím žádné příspěvky


















