F100/230/3
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.
Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Technická data:
| Příkon | 2200 W |
| Otáčky | 1250 /min. |
| Objem vzdušníku | 100 l |
| Max.tlak | 9 bar |
| Nasávané množství vzduchu | 330 l/min. |
| Dodávané množství vzduchu | 170 l/min. |
| Napětí | 230 V / 50 Hz |
| Hladina hluku Lwa | 95 dB |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 65.0 kg |
| Čistá váha | 64.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














