FTI-450
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
FTI-450 - Manometr
Technická data:
| Pracovní tlak | 0 - 8 bar |
| Rychlospojka | Ano |
| Spotřeba vzduchu | 110 l/min |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.5 kg |
| Čistá váha | 0.4 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 13 / 32 / 5 cm |
Zatím žádné příspěvky














