OLT-167/6 - Tichý kompresor bezolejový
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktuKompresor Compresice OLT-167/6 je spolehlivým pomocníkem navrženým pro širokou škálu aplikací. S výkonným 1,1 kW motorem a kompaktním designem je ideální volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivý zdroj stlačeného vzduchu. Kompresor je navržen s důrazem na výkon, spolehlivost a bezpečnost. Jeho kompaktní rozměry a nízká hladina hluku (69 dB) z něj činí ideálního společníka pro každou dílnu nebo garáž. S maximálním tlakem 8 barů a dostatečným objemem vzdušníku (6 l) je schopen zvládnout různé úkoly.
V balení:
- Kompresor Compresice OLT-167/6
- Návod k obsluze
Technická data
| Napětí | 230/50 V/Hz |
| Příkon | 1,1 kW |
| Vzdušník | 6 l |
| Max. tlak | 8 bar |
| Nasávané mn. vzd. při 8 | 167 bar l/min. |
| Dodávané mn. vzd. při 8 | 86 bar l/min. |
| Průměr x zdvih / počet pístů | 63,7 x 9,2 / 2 mm/ks |
| Rozměr stroje (DxVxŠ) | 450 x 410 x 410 mm |
| Hladina hluku | 69 dB (A) |
| Počet otáček | 2850 ot./min. |
| Počet výstupů na vzduch | 2 |
| Celková váha | 18 kg |
| Čistá váha | 16,5 kg |
Zatím žádné příspěvky














