OLT-89/12 - Kompresor bezolejový
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Tichý bezolejový kompresor s hladinou hluku pouze 46 db.
Technická data:
| Napětí | 230V/50 Hz |
| Příkon | 500 W |
| Vzdušník | 12 litrů |
| Max. tlak | 8 bar |
| Nasávané mn. vz. při 8 bar | 115 l/min. |
| Dodávané mn. vz. při 8 bar | 89 l/min. |
| Průměr pístu/Počet kusů | 63,7mm/2 ks |
| Hladina hluku | 46 db. |
| Počet otáček | 1400 ot./min. |
| Počet výstupů na vzduch | 1 |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 19.0 kg |
| Čistá váha | 17.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 22 / 50 / 50 cm |
Zatím žádné příspěvky














